«Свобода» купує електорат!!!

8 октября 2013, 12:58
0
186

Не кожна літня людина витримає появу на порозі бритоголового молодчика зі свастикою на рукаві

«Свободівці» намагаються досягти прихильності виборців самим безвідмовним шляхом: влізти в душу через шлунок. Інакше як можна пояснити активність «волелюбних» представників партії в державних адміністраціях з пропозиціями про створення «соціальних магазинів» для реалізації товарів малозахищеним верствам населення за заниженими цінами?!

Зазначу, що ідея не нова. По-перше, Управління соціального захисту вже не перший рік працюють при кожній облдержадміністрації. По-друге, «авторське право» на «кульочки з проднабором» належить іншій одіозній фігурі, – колишньому меру столиці. Так що Тягнибоку для підтримки рейтингу краще   вигадати щось інше, принадніше: може статись, що ображений колишній мер подасть до суду за вкрадену ідею. А «улюбленим бабусям» треба запасатись валідолом: не кожна літня людина витримає появу на порозі бритоголового молодчика зі свастикою на рукаві та таким, наприклад, гаслом: «Тягнибок про тебе думає!».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.