Открытое письмо Виктора Данченко

10 октября 2013, 06:52
0
165

письмо

Я повернув Вам назад моє посвідчення помічника нардепа від ВО "Свобода" як марний папірець з підписом нечесної людини. Воно ганьбить мою репутацію чесного адвоката, правозахисника Приміряйте цю роль на когось іншого – адже бажаючих нажити політичний капітал на народному горі у нас хоч греблю гати.

Відкритий лист помічника нардепа Швайки
Голові Верховної Ради України В.Рибак

Голові фракції ВО "Свобода" у Верховній

Раді України О.Тягнибоку

Народному депутату України І. Швайці

Відкритий лист

Я, Данченко Віктор Іванович, звертаюсь до Вас з відкритим листом.

Довгий час я займаюсь адвокатською практикою в місті Антрациті Луганської області та спеціалізуюся на захисті прав водіїв і власників транспортних засобів. Я є директором Адвокатського бюро "Данченко і Партнери", директором юридичної фірми "Авто-Юрист", судовим експертом "Дослідження обставин ДТП", головним редактором газети "Автоюрист", Головою громадської організації "Захист прав водіїв" і правозахисником.

У місті Антрациті у мене відкрита громадська приймальня за адресою вул. Кірова 1/31, де я приймаю всіх постраждалих від корупції на дорогах, і в правоохоронних органах.

У березні цього року Ігор Швайка, куратор Луганської області від ВО "Свобода" запропонував мені стати своїм представником в місті в статусі помічника народного депутата України. Розглядаючи його пропозицію як можливість реалізувати свої подальші плани у сфері боротьби з корупцією в органах Державтоінспекції та правоохоронних органах, для захисту прав водіїв, я погодився. Однак я сильно помилявся, сподіваючись, що ВО "Свобода" зацікавлена в захисті прав українських громадян. Якраз навпаки. Зовсім недавно, по раніше обумовленій домовленості з Ігорем Швайкою, я приїхав до Києва для надання зібраного мною за багато років моєї практики матеріала до Комітету Верховної Ради з боротьби з корупцією. Однак Ігор Олександрович так і не знайшов можливості зі мною зустрітися, пославшись на справи політичні.

Незважаючи на це, користуючись статусом помічника народного депутата України, я все ж потрапив у парламентський комітет з боротьби з корупцією.

Але і тут мені були не раді, всім своїм виглядом давши зрозуміти, що їм це не цікаво, у них в Раді зовсім інші функції і завдання. АЛЕ ЯКІ завдання можуть бути важливіше допомоги суспільству у боротьбі з корупцією?! За що цим депутатам платять гроші? У розмові зі мною Анатолій Гриценко – партнер ВО "Свобода" по коаліції, пояснив наступне: "А. Ви з Луганської області, тоді звертайтеся на Банкову. Луганська область за кого проголосувала? "Зовсім по іншому повівся Геннадій Москаль, перший заступник Комітету Верховної Ради з боротьби з корупцією, який приділив мені час, уважно вислухав і пообіцяв допомогти. Я передав йому пакет копії документів, за якими за законом необхідно залучати до кримінальної відповідальності слідчих, прокурорських працівників і суддів.

Раніше, на особисте прохання Ігоря Швайки, абсолютно безоплатно я відкрив у своєму офісі громадську приймальню народного депутата, прикрасивши її партійною символікою. Завдяки цьому я став для місцевого населення зневажаємим "пособником фашистів", піддавався постійним нападкам з боку жителів, вступив у конфлікт з контролюючими структурами та органами місцевого самоврядування. Однак навіть це не стало для мене перешкодою для захисту своїх ідеалів, в які я свято вірив. Більше того, це підстьобнуло мене до ще більш активної роботи, я бажав довести, що народ помиляється, що не підтримує ініціативи націоналістів. Але народ, як завжди, виявився правий – помилявся я.

Я неодноразово організовував народному депутату зустрічі з активом міста Антрацита, зокрема, з працівниками рудоремонтного заводу, жителями будинків по вулиці Кірова які руйнуються та інші.

Ігор Олександрович багаторазово обіцяв їм допомогти у вирішенні їхніх проблем, заявляючи, що "Свобода" – єдина сила в Україні, яка працює в інтересах українців, і готова по справжньому боротися з корупцією Однак минали місяці, а Швайка так і не спромігся зробити хоч що – небудь з обіцяного для вирішення проблем антрацитівців. Люди приходили до мене як до його помічника і запитували, зрушилися з мертвої точки їхні запитання, але мені нічого було їм відповісти і було просто соромно дивитися їм в очі.

Тоді я почав розуміти, що за всіма багатообіцяючими діями Ігоря Олександровича стоїть виключно бажання "попіаритися". І вся ця біганина з прапорами і псевдопатріотичним оскаженілим націоналізмом по області просто прикриває банальну бездіяльність, непрофесіоналізм, жагу до влади і наживи.

Ігор Олександрович! Я повернув Вам назад моє посвідчення помічника нардепа від ВО "Свобода" як марний папірець з підписом нечесної людини. Воно ганьбить мою репутацію чесного адвоката, правозахисника Приміряйте цю роль на когось іншого – адже бажаючих нажити політичний капітал на народному горі у нас хоч греблю гати.

А мені з Вами не по дорозі.

З повагою,Віктор Данченко. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.