Тягнибок наказав Іллєнку задіяти скінхедів у марші УПА 14 жовтня в Києві

10 октября 2013, 06:53
0
132

Марш УПА

Схоже, що опозиційні партії, так і не прийшовши до єдиного знаменника, вирішили похизуватися м'язами один перед одним. Якщо Яценюк з Кличком можуть записати в свій актив систематичні зустрічі із представниками західних еліт, то Тягнибок вирішив піти іншим шляхом, як кажуть, - брати не якістю, а кількістю. Інакше як можна розцінити його намагання заполонити столицю України різносортними молодиками, починаючи від активістів «Свободи» закінчуючи скінхедами та «тітушками», під час святкування Дня УПА 14 жовтня?

Олег Тягнибок прекрасно розуміє, що йому залишається йти ва-банк, якщо він планує реально балотуватися в президенти. А такі амбіції в нього є, про що свідчать його непоодинокі заяви перед партійцями висловлені під час робочих поїздок по базовим для «Свободи» регіонам.

 Однак, реальні рейтинги політика як кандидата ставлять великий знак питання щодо доцільності такої ідеї, от і залишається Тягнибоку демонструвати громадськості свій потенціал, «підтримку широких мас», злагодженість рядів, ідейність партії тощо в надії на те, що виборець йому повірить.

«Свобода» демонструвала зростання власної політичної ваги на початку становлення , проте,  на мало чисельних акціях, далеко не виїдеш і надалі, щоб не втрачати підтримку виборця, потрібно демонструвати політичну ефективність, послідовність у реалізації конкретних цілей, а цього немає.

Як наслідок, керівництвом «Свободи» прийнято рішення продовжувати поляризацію суспільства шляхом проведення акцій спрямованих на ескалацію напруги серед громадськості по історичному питанню.

Яскравим приводом є день УПА, який святкується націоналістами 14 жовтня. Питаннями масовки займається молодий нардеп від «Свободи» Андрій Іллєнко, йому і доручено збір «скінхедів». Однак, чи усвідомлює сам 25-річний депутат ті процеси у які охоче встрягає? Адже від мирної ходи до масових протестів один крок, чи візьме Іллєнко на себе відповідальність у разі виходу ситуації з під контролю?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.