С.Соболєв та О.Турчинов знову призначають за гроші

14 октября 2013, 18:50
0
179

На переконання самого Артимовича, пані Пемковська виклала Соболєву за посаду аж 150 тисяч доларів

Відомий білосердечиний політик Олександр Турчинов знайшов новий спосіб особистого збагачення. Цього разу Турчинов зайнявся кадровою політикою. Простіше кажучи, банальним продажем керівних посад в обласних осередках.
Одна із таких кулуарних угод напередодні  торкнулась майже колишнього керівника Тернопільського осередку «Батьківщини» пана Артимовича.

На його місце очікується призначення члена «ПРП» У.Пемковської - «людини Соболєва» - керівника «ПРП», який і купив у Турчинова вказане місце за 75 тисяч доларів.
На переконання самого Артимовича, пані Пемковська виклала Соболєву за цю посаду аж 150 тисяч доларів та має амбітні наміри їх не тільки «відбити», а й добряче заробити в майбутньому.
Головне, щоб плани Пемковської на розбились об схему кадрових ротацій в опозиції. Чи в ці 150 тисяч входять гарантії збереження посади на певний строк без права перепродажу?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.