Хто такі «УДАРівці»

15 октября 2013, 19:16
0
139

Кличко на чолі з 13 опозиціонерами так сильно хотіли змінити владу, що не проголосували за відставку Кабміну.

Українцям поки що мало відомо про реальну діяльність депутатів від «УДАРу». А знати про неї не завадить. Партійна «дисципліна» в «УДАРі» чітко помітна, як у парламенті так і у місцевих радах. У них добра половина депутатів від цієї партії давно «стушкувались» і працюють пліч-о-пліч із Партією регіонів. Так, фракція «УДАРу» дружно голосувала за обрання головою Київської облради члена Партії регіонів Олександра Cталінолєновіча Качного. Ще приклади:

із семи депутатів від «УДАРу» у Вишгородській районній раді лише двоє наважилися не підтримати передачу для полювання Януковича 30 тисяч гектарів мисливських угідь;

 «Імпічмент Президента» Кличко з розмахом провалив - як тільки справа дійшла до голосування, із 15 присутніх членів комітету, 7 чоловік проголосували ЗА законопроект, 8 – ПРОТИ! Не вистачило всього одного голосу. Якраз голос Кличка й став тим єдиним вирішальним голосом

Провал пенсійної реформи. Всього три голоси не вистачило для того, щоб мільйони чоловіків виходили на пенсію у віці 60 років і мільйони жінок у віці 55 років, за умов наявності 15-річного страхового стажу. НЕ ПРОГОЛОСУВАВ САМ КЛИЧКО! Аж семеро «ударівців» були відсутніми на цьому важливому для опозиції голосуванні, заради якого вони ж і блокували трибуну. Серед тих, хто голосував за відміну пенсійної реформи, були вище згадані Куніцин і Агафонова.

Провал відставки влади Азарова. Кличко на чолі з 13 опозиціонерами так сильно хотіли змінити владу, що не проголосували за відставку Кабміну. Як і у випадку з імпічментом, боксер просто не прийшов на голосування. Однак цього разу він навіть не спромігся вигадати «відмазку». Просто не прийшов і все.

Виборцю варто уважніше придивитися до депутатів партії «УДАР». Так, за широкою спиною Віталія Кличка в парламенті сидять - депутат Верховної Ради Криму Сергій Куніцин, який донедавна був представником Президента Януковича в цій автономії та відверто виступає за державний статус для російської мови. Ще один яскравий представник - Едуард Гурвіц – екс- «мер» Одеси, який у жовтні 2007 року під вигуки російських шовіністів із погрозами смерті всім патріотичним українцям «урочисто» відкрив пам’ятник одному з найлютіших ворогів України – Катерині ІІ, яка знищила Запорозьку Січ. Наступним заховався Михайло Фабрін – російський шовініст та представник «Русскава єдінства». То кого ж підтримуватимуть ці «діячі» у Верховній Раді?

За інформацією “Української правди”, “УДАР” – це проект олігархів Ігоря Коломойського, Дмитра Фірташа. Саме через цю політичну силу, використовуючи Віталія Кличка, олігархічні групи намагаються прийти до влади, щоб і надалі збагачуватися за рахунок українців.

Показово, що всі без винятку «УДАРівці» є «тушками» і відіграють важливу для Партії регіонів роль. Можливо і Кличко на Президентських виборах під виглядом «опозиції» відбиратиме голоси у справді опозиційних кандидатів та допомагатиме ставленику Партії регіонів?

Ніхто з «ударівців» за всю роботу парламенту не наважився сказати жодного критичного слова на адресу Партії регіонів.

Як відомо, диму без вогню не буває. Недаремно «регіонали» відверто заявляли, що Партія регіонів готова співпрацювати з “УДАРом” Віталія Кличка та комуністами у Верховній Раді.

Вочевидь, під таким прикриттям «УДАРівці» дозволяють собі різного роду маніпулятивні заяви проти представників опозиційних режимові Януковича, теж називаючи себе «опозиціонерами». Напевно, маючи на увазі свою опозиційність до справжньої опозиції…


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.