Кличко проти Яценюка та Тягнибока

18 октября 2013, 16:28
0
213

Як інакше, ніж убогістю мислення, можна виправдати поведінку Кличка у відношенні до рішень опозиції?

Пам’ятаєте той анекдот, коли у відомого боксера, після проведеного бою, журналіст цікавиться формулою його успіху на рингу? Мовляв, що потрібно для перемоги? Той перелічує міцні мускули, швидкість рухів. Журналіст, підводячи до основного, підказує:
– Тактика, стратегія, обчислювання бою…
– Га???
– Голова вам для чого?
– А, так я туди їм!!!
Так ось, шановні, брешуть в анекдотах! У пана Кличка прорізався мозок! Щоправда, новоутворення дещо слабеньке та потребує постійного нагляду фахівців. Та не такий він хлопець, Віталій Кличко, щоб зважати на чиюсь  там думку! Він же КАНДИДАТ! Однаково, що опозиція, вважаючи себе за «об’єднанну», має приймати спільні рішення! Бачив він всіх … у нокауті! Що там того Сені (тільки не в окуляри!), або Колі Томенка!? Про Юлю, навіть, не йдеться – та вже… відпочиває!

Як інакше, ніж убогістю мислення, можна виправдати поведінку Кличка у відношенні до рішень опозиції? Днями відбувся черговий з’їзд «Свободи»,  де приймалось рішення по висуванню кандидатів на проблемні округи. По 223-му Шевченківському від «Свободи» погодились на Левченка, – навіть Томенко дав «Батьківську» згоду. А ось по 94-му Обухівському вийшов «затик». І хто автор? Вірно! КАНДИДАТ!
Мало того, що бідолашний Обухівський рвуть на частини опозиційні лідери, і в самій «Батьківщині» ладу немає. Цілих два «єдиних» кандидата тільки від Юлі: Романюк та Семерак. Та й ще Кличко намалювався з молодшим!  Саме Володю старший Кличко активно штовхає у депутати по 94-му округу.
Виявляється, у родині Кличків, чомусь, вирішили, що політика – це щось на кшталт пенсіона для колишніх спортсменів. Шановні, не каламутьте і без того мутне опозиційне болото! Сидіть вдома та відкормлюйте мозок!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.