«Свобода» та Партія регіонів разом !?

24 октября 2013, 14:40
0
4

«Cвободівці» голосно добивають «пригнічених» Анісімова та Маркова на їх шляху до СІЗО.

Незвичайні події відбуваються останніми днями з патріотами зі «Свободи».

Палкі звинувачувачі Партії регіонів у «бандитських методах», продажу національних інтересів Росії, нелюбові до української мови, небажанні носити вишиванки та усіляких інших гріхах і негараздах раптом бурхливо підтримують дії влади стосовно Анісімова у Запоріжжі та Маркова в Одесі.

 Під гучними гаслами і головне, під камерами різноманітних телеканалів, «свободівці» голосно добивають «пригнічених» Анісімова та Маркова на їх шляху до СІЗО.

Під вікнами Печерського суду Києва, коли оголошувалось рішення про арешт Маркова, «свободівці» голосно проголошували підтримку владі у боротьбі з бандитизмом.

Нажаль здається, що головна мета функціонерів від «Свободи», – під будь-яким приводом виставити свою символіку перед телекамерами, не цураючись принизливим станом своїх «супротивників».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.