Піп Виговський свого не втратить, чужого не віддасть

4 ноября 2013, 15:39
0
103
Піп Виговський свого не втратить, чужого не віддасть

Протоєрей Сергій Виговський отримав припис від Вінницької міськради: привести до попереднього стану самовільно захоплену територію біля річки Південний Буг по вул.. Івана Бугуна. Піп зробив навпаки

Протоєрей Сергій Виговський отримав припис від Вінницької міськради: привести до попереднього стану самовільно захоплену територію біля річки Південний Буг по вул.. Івана Бугуна. Піп зробив з точністю до навпаки: на самозахопленій землі почав будівництво.

Протоієрей прибрав до рук кілька ділянок землі на вулиці Івана Богуна , в лісі і на мальовничому березі Південного Бугу , а на одному з них зараз веде будівництво грандіозного будинку. 

Ділянка, на якій будується чергова нерухомість Виговського . Він огороджений парканом , має 29 соток . З них тільки на десять соток Виговським отримано дозвіл вінницької міської ради . 19 соток , в прибережній зоні Південного Бугу , піп просто украв у територіальної громади.
 Цікаво, що сам будинок сімейства Виговського , під самим П’ятничанським лісом , розташований навпроти захопленого їм ділянки. Частина землі , огороджувальної маєток , – також поцупили . І що вже схоже на анекдот, піп примудрився вкрасти у міста шмат дороги… Саме састину вулиці він відгородив для своїх потреб.
 

Що саме цікаве, влада ніби не помічає зухвалих дій рейдера у рясі. Бо прикривається Виговський тим, що є багатодітним батьком (всі діти вже дорослі) і служителем церкви.
 

Озерце на березі Південного Бугу Сергій Виговський теж викопав зовсім не для того , щоб тішити погляд вінничан. Спочатку він захопив частину узбережжя навпроти свого будинку ( на тому місці , де нещодавно затіяв грандіозне будівництво ) . Озерце це потрібно було для свічкового і гальванічного виробництва.
 

Коли сморід від виплавки свічок стало задушливим , сусіди вдарили на сполох і ринули по інстанціях . Екологічна служба відреагувала на заяви мешканців і склала припис про негайне припинення небезпечного для здоров'я виробництва. Екологи також наказали засипати озеро. Заповзятливий святий отець незабаром переніс його в інший житловий район міста – Пирогово . І дійсно , хіба можна залякати якимись земними законами того , хто не боїться кари небесної ?
 


Виговський продовжив захоплення земель в окрузі. Цього літа жителі вулиці Івана Богуна звернулися до мерії з проханням дозволити побудувати дитячий майданчик на березі Південного Бугу , щоб таким чином припинити його дії від подальшого захоплення . Це не допомогло. У маєтку священика з'явився турнікет , який повільно, але впевнено почав просуватися вглиб лісу. Під покривом ночі він вирубує дерева .
 


Пару років тому протоієрей Виговський розпочав у Вінниці будівництво Храму Стрітення Господнього .
 
Весь цей час гроші на його спорудження святий отець збирає з прихожан, жаліється постійну нестачу коштів .
 

Куди ж діваються так не дістають кошти? За цей час їм куплені кілька квартир у Києві і три дорогі машин.
 
Саме в період будівництва Храму Стрітення протоієрей прибрав до рук кілька ділянок землі на вулиці Івана Богуна , в лісі і на мальовничому березі Південного Бугу , а на одному з них зараз веде будівництво грандіозного будинку…

http://nbnews.com.ua/ru/img/spc.gif 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.