Аверченка призначили головним «кнопкодавом» «УДАРу»

4 ноября 2013, 16:57
0
96

Аверченка призначили головним «кнопкодавом» «УДАРу»

Керівництво парламентської фракції «УДАР» нарешті призначило народного обранця, який буде відповідати за електронні картки для голосування своїх відсутніх колег на засіданнях Верховної Ради України, а точніше – головного «кнопкодава».

Дивлячись на постійну відсутність в Парламенті представників «УДАРу», у яких мабуть більш важливіші справи ніж у стінах Ради, керівники партії  довірили використання чужих карток, під час голосування, нардепу та підполковнику запасу політтвідділу Сергію Аверченку.

Можливо тепер, людина з армійською дисципліною збільшить процент присутності «УДАРівців» у сесійній залі, хоча б таким шахрайським методом.

Цікаво, що «УДАРівці», які галасливо боролися з «кнопкодавством» політичних опонентів, дуже швидко перейняли «чужі гріхи».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.