Кличко кинув невдалий візит до Одеси і побіг до Брюсселю

6 ноября 2013, 10:10
0
115

Кличко кинув невдалий візит до Одеси і побіг до Брюсселю

Пошуки власного політичного обличчя Віталія Кличка останнім часом натикаються на стіну електорального непорозуміння. Навіть більше: погано прихованої відрази від цього самого обличчя.  

Саме таким підсумком можна підбити результати нещодавнього візиту команди Кличка до Одеської області. Ну не зрозумілим для вибагливих одеситів виявився плаский гумор по-Кличковськи! Сказати більше – образливим! Невже партійні іміджмейкери насправді намагались видати циркового, пробачте «рингового» ведмедя у червоній майці за політичну фігуру?  Такі демонстрації  ще проходять в шкільних спортивних гуртках – підлітки у захваті! Але в інтелектуальній Одесі виглядають  вульгарно! Словом, не порозумівся Кличко з одеситами!

У передвиборчий «чос» по Одесі довелося вносити корективи.  Обурений Кличко покидав речи до валізи та, крикнувши на останок: «У гостях погано, вдома – краще!», скочив у літак до Брюсселю.

Щоправда, спритні партійні борзописці  дещо змінили гнівний оклик Кличка на більш парламентський. Мовляв, тривають переговори щодо звільнення Тимошенко і Віталій у Брюсселі має отримати консультації щодо цього питання. А може, український тур Кличка дещо порушив жорсткий знімальний графік реклами німецького пива?

Чим далі, зусилля політтехнологів та іміджмейкерів «Удару» нагадують спроби зробити «з мерзотника красеня». Тільки чому у команді Кличка продовжують вважати, що «чос» по вухах електорату і надалі матиме успіх? Одеса, начебто, мала навчити!?

 Можливо, для Віталія Кличка в гостях, тобто в Україні, дійсно менш комфортно, ніж вдома, у Німеччині?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.