Юлія Тимошенко повинна повернути вкрадені кошти українському народу

6 ноября 2013, 10:39
0
197

Перш ніж давати дозвіл на лікування Тимошенко за кордоном, необхідно вирішити питання про повернення в Україну вкрадених грошей.

Корупційні діяння, які були скоєні Павлом Лазаренко та Юлією Тимошенко відомі всьому світу і є предметом судових справ як в Америці так і в Європі. Держава Україна зазнала величезних збитків від тих махінацій. Лише за встановленими під час судових розглядів фактами колишнім прем’єр-міністром і леді Ю було відмито щонайменше 250 млн. доларів.

Зараз Україна не в тому економічному стані, щоб забути про минулі втрати. А крім того, чи не давала Україна обіцянку перед підписанням договору із ЄС про боротьбу із корупцією?

Юлія Тимошенко має борги і в Росії. У справі ЄЕСУ існує борг за держгарантії в більш ніж 400 млн. доларів. Ці борги нажаль змушені будуть повертати українські платники податків.

Тому, перш ніж давати дозвіл на лікування Тимошенко за кордоном, необхідно вирішити питання про повернення в Україну вкрадених грошей.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.