Юлія Тимошенко оформила патент на свій голос

8 ноября 2013, 07:08
0
157

Юлія Тимошенко оформила патент на свій голос

Кажуть, країні не вистачає людей с державним мисленням. Звичайно, коли до влади лізуть здебільшого ті, хто основним життєвим принципом бачить гроші, про державно будівництво можна забути. В Україні є громадяни, які хочуть і знають, як побудувати сильну і процвітаючу країну, викорінити корупцію та створити умови зростання середнього класу. Але більшість таких громадян не хочуть лізти у надто брудну українську політику.

В політиці ж працюють люди, які не мають нею займатися. Бо наші політики не про народ дбають, а ломають голову над тим, як вкрасти і заробити побільше, використовуючи власне положення. Як приклад, лідер опозиції Юлія Тимошенко. Замість вирішення проблем пенсіонерів, вона вирішила запатентувати власний голос.

http://zhuzhaleaks.com.ua/jail/soratnikam_soglasiye_na_ispolzovanie_golosa.pdf

Питання: про що думає людина, яка має опікуватися державою і народом? Звичайно, про свій голос, на якому можна заробити гроші. Точніше не про голос, а про гроші. Голос – це лише засіб. А які гарні схеми відмивання коштів можна побудувати на нематеріальних активах!

Тепер запитання до  податкової: а для чого Тимошенко запатентувала свій голос? И чи не на Кіпрську компанії вона його оформила? Перевірте, будь ласка.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.