Сланцевий газ і покидьки при владі?

10 ноября 2013, 17:10
0
118
Сланцевий газ і покидьки при владі?

... вказаний міф, подібно міфу про «хатинку Кравчука», знов і знов тиражується. Не вірю, що за ідею, безплатно!

Під виглядом новини дехто Сидор Ковпак у матеріалі «Что такое сланцевый газ. Рассказывают американцы» виклав вже мабуть у десятитисячний раз посилання на ролик у ЮТьюбі: «http://www.youtube.com/watch?v=7PvP0rrGUMM#t=56».

Зацікавлений читач знає масштаби видобутку сланцевого газу у США. Якщо екстраполювати вказаний ролик на всю країну, то США скоро наступить гаплик!

А що ж сенатори і конгресмени?

Невже там жируюче американське буржуазне суспільство вибрало у вищий законодавчий орган якихось, чи то покидьків, чи то агентів світової сіоністської змови?

Бо дозволяють нанівець знищити Північну Америку як територію для проживання.

У мене із тієї інформації, що доходить до нас із США, склалося дещо інше враження про патріотизм сенаторів і конгресменів.

Мені відомо, що у світі існує багатотисячний рух фахівців медиків і біологів, котрі не визнають ВІЧ-СНІД. У їх числі тільки докторів наук декілька тисяч!

Але… Ні один із них публічно не згодився ввести заражену «неіснуючою хворобою» ВІЧ кров собі, щоб довести свою правоту!

Якби США дійсно загрожував гаплик, то на це б відреагувало суспільство. Не чути!

А оратор у ролику навряд чи відмовиться від досягнень цивілізації із сланцевим газом включно.

Що цікаво, так те, що вказаний міф, подібно міфу про «хатинку Кравчука», знов і знов тиражується. Не вірю, що за ідею, безплатно!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.