Тимошенко хоче лікуватися в Ізраїлі

13 ноября 2013, 06:38
0
130

Тимошенко хоче лікуватися в Ізраїлі

До існуючих неприємностей Юлії Володимирівни додався іще один клопіт. Прибиральниці Харківської лікарняні «особливого режиму» зашепотіли про скоре переведення хворої із складною формою міжстовбурової  грижі до іншого медичного закладу. Мовляв, не впорались вітчизняні світили медицини з «важким випадком»!

Чи то хвора особливої цінності, що заради неї навіть закони нові українськими депутатами приймаються, чи то дійсно – «важкий випадок», але так перейнялась світова спільнота харківською пацієнткою, що наперебій свої медичні послуги рекламують – тільки обирай!

Як тут не розгубитись бідолашній жінці? Щоправда, розглядати окремі пропозиції навіть сенсу не має: який сенс лікуватись у країні, де 8 місяців на рік лежить сніг! Яке ж тут «лікування»? 

І якщо Німеччина з ескулапами «Шаріте» наразі видається примарним варіантом, то дорогу на Схід поки що не закривали. Варіантів може бути чимало, однак Юля Володимирівна маніакально нікому не довіряє. Хоча… Є варіант за принципом «два в одному». І грязі, і жива вода Мертвого моря. Саме до його теплих берегів можна б було і податись: в решті-решт, вдома і стіни допомагають!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.