Андрій Парубій готував нову Врадіївку, але брехня про згвалтування розкрилася

13 ноября 2013, 16:34
0
204

Оперативне розслідування дуже розчарувало пана Парубія, який розраховував підсилити свого кандидата підтримкою виборців, спекулюючи на темі «перевертнів у погонах»

Політичні ігри в одномандатному виборчому окрузі № 132 знову набирають нових обертів. Цього разу нову інформаційну бомбу намагався підготувати керівник виборчої кампанії кандидата від об’єднаної опозиції за вказаним виборчим округом Аркадія Корнацького, народний депутат України Андрій Парубій.У чому ж полягає суть цієї інформаційної бомби? Для початку зробимо невеликий огляд нещодавніх подій на території 132 виборчого округу.
Почалося все з того, що органом прокуратури було розпочате кримінальне провадження за частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини»). Підставою для цього стало звернення від 8 листопада 2013 року громадянки України Присяжнюк Світлани Василівни, 1997 року народження, в якому вона повідомила про своє викрадення трьома невідомими, імовірно співробітниками міліції. Після цього, щоправда, вона змінила покази і заявила, що один з трьох невстановлених начебто її «знайомий» і відрекомендовувався їй як співробітник правоохоронних органів.
Підхопивши таку інформаційну хвилю, пан Парубій вирішив використати цю ситуацію на користь об’єкта виборчої кампанії, якою він керує – пана Корнацького. Мета проста і перевірена - роздути скандал і створити черговий привід для критики влади, прирівнявши ситуацію до Врадіївських подій. Сценарій Парубія міг бути реалізованим за однієї умови – якби подія дійсно мала місце.
Як стало відомо згодом, в результаті низки перевірок правоохоронці встановили, що заявниця відверто вводила в оману співробітників міліції та фактично вигадала своє викрадення, аби уникнути сварок та фізичних покарань від власних батьків у зв’язку з постійними пропусками навчальних занять в Мигіївському коледжі Миколаївського національного аграрного університету та добровільними статевими зв’язками зі старшим від неї чоловіком.
Згодом міліція встановила й любителя миколаївської Лоліти: ним виявився громадянин, який проживає в одному селі з С.Присяжнюк. Амурні зустрічі відбувалися переважно вдень, тому, логічно, на уроках видумщиці не було.
Факти прогулів занять також підтвердився. Історія про викрадення зійшла нанівець, так і не отримавши свого нелогічного продовження.
Натомість, оперативне розслідування дуже розчарувало пана Парубія, який розраховував підсилити свого кандидата підтримкою виборців, спекулюючи на темі «перевертнів у погонах».
Отримавши об’єктивну інформацію про інцидент, зокрема, про непричетність до нього співробітників правоохоронних органів, Парубій одразу ж зрозумів безперспективність «ідеї Фікс» та втратив до неї будь-який інтерес.
Лякає у цій ситуації не стільки необдуманий вчинок малолітньої інтриганки, як вектор бурхливої діяльності самого Парубія, що викриває загалом стратегію передвиборчої кампанії в регіоні – першочергове фокусування уваги на компроматі і бруді, навіть якщо цей бруд є малоймовірним.
Однак, зважаючи на бездіяльність опозиції загалом, про будь-які інші «благі наміри» мова, скоріш за все, не йтиме. Усе відбуватиметься за старим перевіреним принципом – чим більше «чорнухи» виллється на місцеву владу і політичних опонентів, тим привабливішим здаватиметься інша сторона.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.