Кокс та Кваснєвський обирають між Яценюком та Тимошенко

14 ноября 2013, 06:18
0
128

Кокс та Кваснєвський обирають між Яценюком та Тимошенко

Київською  штаб-квартирою «Батьківщини» поширились чутки щодо можливого «ребрендінгу» головного опозиційного обличчя України. Про зміну коси, наприклад,  на модний «їжак» лідеркою біло-сердечних не їдеться.

Чисельні скандали, що потрясають останнім часом українську опозицію, а ні укріпленню міжнародного іміджу, а ні зростанню вітчизняних рейтингів не сприяють. Навпаки. Позитивна тенденція у вирішенні «питання Тимошенко», що виникла після Ялтинського саміту, зведена до нуля стараннями «міцного опозиційного братства». 

Здатність опозиційних лідерів «профукати» очевидні досягнення при колосальних фінансових вкладеннях та численному представництві іноземних спостерігачів викликає лише здивування.

 Черговий сюрприз для поважних європейський координаторів Моніторингової місії Ради Європи в Україні П.Кокса та О.Квасневського підготували «місіонери» від «Батьківщини»  Яценюк-Мартиненко. Щоправда, сюрприз глобальний: європейських політиків наполегливо переконують «переставити»  на Яценюка напередодні президентської кампанії 2015 року… 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.