Мітинг на честь річниці ОУН-УПА

14 октября 2010, 20:28
Владелец страницы
инженер
0
24

Мітинг на честь річниці ОУН-УПА

Офіційна частина мітингу розпочалась о 16-00, хоча вся площа перед пам"ятником Т. Г. Шевченку була вщерть заповнена учасниками. Навіть намагаючись бути стороннім фотоспостерігачем, неможливо було бути поза енергетикою - як демонстрантів, так и вистуаючих - а це були провідники ВО Свобода і гості - письменники Дмитро Павличко і Левко Лук"яненко. головною тезою було згуртування наперодедні місцевих
виборів і відмову від оманливого лібералізму.

Мабуть, ніколи за останні п"ять років націоналістичні сили в Києві не збирали настільки масової демонстрації, ніколи не створювали такої потужної колони, яка пройшла від пам"ятника Т. Г. Шевченко до Софіївського Майдану - на мітинг "захисту української мови". І тому, мабуть, щоб приховати цю потужну силу влада не дала їм пройти центральною вулицею Києва.

Нажаль, знову викладаю знімки "як є" - в жорстких лещатах часу - з відбором у preview.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: ОУН-УПА,ВО "Свобода",best replica watches
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.