На сільськогосподарській виставці

2 февраля 2011, 20:34
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
12

На сільськогосподарській виставці

Сьогодні відвідав Міжнародну сільськогосподарську виставку ІнтерАГРО-2011, яка відкрилася в Києві. Виставка дуже представницька (близько 450 експонентів із 14 країн світу), але враження в мене неоднозначні.

Виробники із Китаю, Туреччини, Індії, Аргентина можуть представити новітні розробки аграрної науки і техніки, передові технології у цій галузі, а наші, на жаль, через відсутність підтримки держави, як завжди, знаходяться на периферії.

Свої зразки сучасної сільськогосподарської техніки на ІнтерАГРО демонструють 158 іноземних компаній - у тому числі, до речі, і з Росії. Наших же - лише одиниці.

Сподіваюся, що ці проблеми сатнуть предметом обговорення на парламентських слуханнях на тему аграрної політики та земельної реформи, що відбудеться в березні у ВР.

Переконаний, що без вагомої державної підтримки власного товаровиробника, у томи числі й сільськогосподарського, покращення життя вже не буде.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: pandora outlet shops
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.