Альтернативні символи України

25 апреля 2011, 21:38
хомо сапиенс
0
48

Альтернативні символи України

Надпис англійською "Україна" виконано на залізі, що відображає нашу країну як державу яка має потужності по виробництву металів. Кожна літера має своє значення яке відображає країну в цілому. Перша літера символізує наявність атомної енергії, друга літера відображає країну яка цінує ділові стосунки, третя - дотримується авторських прав, має авіаційну та ракетну промисловість, обдарована духовно, музично і спортивно та навіть приймає участь у екстремальних видах спорту.

Слоган - "freedom and the prospect of" - що в перекладі означає - свободи та перспективи, говорить про те, що країна демократична та вільна і кожен може знайти в Україні перспективу як особисто для себе, так і для свого бізнесу.

Орнамент - виконано з колоска та блакитної волошки. Волошка є супутником хліба і вона завжди росте поруч з хлібом. Водночас поєднання волошки та колоска символізують колір прапора України. Хоча це є не зовсім точно, але сучасно. Колос пшениці в орнаменті символізує що країна є аграрною та має родючі землі. Пшениця також є символом багатства та життя.

Блакитні волошки символізують щастя, мудрість, здоров’я, збереження дітей. Вважається, що волошки мають значну магічну силу як оберіг від злих духів, лихої долі та всіляких напастей - витівок лукавого.

Персонаж-символ: робот Простір. Робот - символізує достатню наявність наукових знань, матеріалів та технічних можливостей для його створення. Персонаж летить, це символізує повну свободу. В персонажа прихований отвір для висловлення своїх думок, але це зовсім не означає що він німий. Це тому, що він цінує не слова, а конкретні справи. Руки виконані у формі крил, що символізує добрі знання в аеродинаміці і говорять що країна виготовляє літаки та має величезні досягнення в цій області. Ракетні двигуни що призводять його до руху символізують що Україна є космічною державою.

Всі символи, окрім неповторного орнаменту виконані в різних стилях, що спрощує їх друк та розміщення в потрібних місцях і не прив`язує зацікавлених осіб до конкретних фарб або спеціальних друкарських засобів. Приклади використання символів додаються.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Украина,слоган,персонаж,орнамент,Простір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.