Реальне і можливе (Першотравню присвячується...)

1 мая 2011, 14:32
инженер
0
10

Реальне і можливе (Першотравню присвячується...)

Так сталось, що Україна перейшла в нову епоху, і моментально забула всі символьні атрибути радянської епохи, і я вирішив пофантазувати - що якби Україна стала соціалістичною державою - на відміну від теперішньої України - з буржуазно-ліберальною моделлю, а точніше - з моделлю "вовчого капіталізму". Мабуть, саме так виглядали і її альтернативні символи.

В свій матеріал включив зображення реального прапору УНР Рад робітничих селянських і казачих депутатів - червоний прапор з жовто-блакитною частиною в лівій верхній площині - що був прийнятий у грудні 1917 року в Харкові. Де в чому я згадував фільм "рсенал" Довженка - багато хто клянучи його за "ідеологічність", не побачив дійсно ті причини, які призвели до падіння уряду Центральної Ради.

Той факт, що соціалістична символіка жива, проілюстрував фотографіями - і вирішив зробити з репортажу вінігрет: що ж за Я-Корр без фото?

Також в свою розповідь включив -  в якості можливого герба - улюблений, де в чому гумористичний, і омріяний символ українців - Глобус України з досить символічним фото, з зіркою і тризубом, а також символічний герб реального стану України - проданої і занедбаної держави, що давно стала одним з центрів секс-туризму.

Всі векторні зображення, що були використані для створення графічних, були взяти з відкритих джерел для некомерційного використання, таких як freepik.com, сайтів агітаційної направленості, та ін.; фото - з архіву автора.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: герб,флаг,символы,алтернатива
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.