Як я єгипетську картоплю топтав

5 мая 2011, 17:01
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
22

Як я єгипетську картоплю топтав

Сьогодні, в мій останній день перебування в Рівному, я влаштував фурор у рівненському супермаркеті:)

А діло було так. Спершу, прогулюючись вулицями міста під час коротенької паузи між двома своїми ефірами, купив хлібину. Оскільки пора була обідня, вирішили до чорного хліба купити українського сала й влаштувати собі справжній український обід.

Сказано - зроблено. Зайшли в найближчий супермаркет і в пошуках сала стали обходити полиці з крамом… Проходячи через овочевий відділ, я аж зупинився від несподіванки: українська морква продавалася по ціні 13 гривень, капуста - по 14 гривень, українські буряки - по 17 гривень! А поруч лежала єгипетська картопля по 12 гривень! Тобто, генномодифікована картопля, вирощена в африканській пустелі, у наших магазинах коштує дешевше, ніж буряк, вирощений на українських чорноземах! Ось до чого ми дожилися!

Я не втримався, скупив оту всю "заморську", чи, скоріше, "запустельну" картоплю й розтоптав її усю тут же ж, в супермаркеті… Народ спершу був у шоці, а потім, зрозумівши, що й до чого, був готовий допомогти мені знищити оту імпортну картоплю, імпортери якої в буквальному сенсі слова відбирають у нашого землероба шматок хліба.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко,Ровно,картофель,Супермаркет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.