Оболонь-Металіст. Матч очима вболівальника і фотографа-аматора

22 травня 2011, 13:48
Власник сторінки
инженер
0
10
Оболонь-Металіст. Матч очима вболівальника і фотографа-аматора

Оболонь-Металіст. Матч очима вболівальника і фотографа-аматора

Це - не спортивний репортаж. Це намагання поглянути на футбольний матч Оболонь-Металіст, який відбувся 21 травня на стадіоні Оболонь-Арена, з глядацької трибуни,- глядача, який вирішив піти на футбол після, можливо, семи років перерви. Взагалі, було все - і цікава гра, і фаєри - перемогли гості з Харкова, як більш досвідчена команда, команда з більшими ресурсами, і емоції фанатів, і намагання "братання" переможців з вболівальниками.

В одному секторі можна було побачити і прихильників і Оболоні, і Металіста, проте для "ультрас" були відведені "особливі" сектори.. До речі, вболівальники Оболоні оцінили гру Металіста - вже вкінці - схвальними вигуками. Хоча, зважаючи на деякі "гарячі голови", не обійшлось вкінці і без бійки - точніше оперативної реакції міліції на чийсь неврівноважений прорив на поле.

Отже - ходіть частіше на футбол! І - вболівальники, поважайте один одного!

Фотографии на конкурс Paparazzi в городе

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: футбол,Оболонь,фанати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.