Екскурсія на Вернісажі

30 мая 2011, 10:42
Владелец страницы
0
16

Екскурсія на Вернісажі

25 травня в Запоріжжі відбулася перша екскурсія для дітей, організована з ініціативи дитячої бібліотеки імені Маршака митцями Запорізького міського об`єднання митців "Колорит".

Об`єднання "Колорит" - це найбільша громадська творча організація Запоріжжя, до якої може долучитися будь-яка людина, яка займається мистецтвом. Членами об`єднання є як професійні художники, дизайнери, карикатуристи, члени Спілки художників, національної Спілки майстрів, а також ті, чий талант розкрився і розвивається з приходом в організацію. Сьогодні членами "Колориту" є понад 160 майстрів та художників, що набагато більше за будь-які інші об`єднання та спілки в Запоріжжі.

"Колорит" найбільш відомий щоденними виставками під відкритим небом, що проводяться починаючи з 1994 року на площі Маяковського в центрі Запоріжжя. Ці виставки, які називають Запорізьким Вернісажем, створили унікальне місце. Тут можна щодня поспілкуватися зі справжніми майстрами та художниками, побачити майстер-класи з різьблення, вишивки, бісероплетіння та інших видів творчості, отримати корисні поради.

Екскурсія, яку проводили митці "Колориту" в середу, була присвячена історії Запоріжжя, історії площі Маяковського, історії виникнення і розвитку Запорізького Вернісажу, а також знайомству з майстрами та художниками об`єднання "Колорит". Вони самі розказали дітям про свою творчість, а також поділилися секретами своєї майстерності.

Подібні екскурсії стануть традиційними і дадуть змогу ознайомити як дітей, так і дорослих зі справжніми запорізькими майстрами і художниками. Екскурсії, як ця, так і майбутні, завжди будуть проводитись безкоштовно.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: дети,Запорожье,художники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.