На авіасалоні Ле Бурже

21 июня 2011, 21:33
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
11

На авіасалоні Ле Бурже

Перебуваючи на міжнародному авіасалоні Ле Бурже, поспілкувався про перспективи вітчизняного авіабудування з головним конструктором державного підприємства "Антонов" Григорієм Рудюком і директором заводу Миколою Підгребельним.

На авіасалоні Ле Бурже була представлена нова розробка наших авіабудівельників - АН-158. Було підписано контракт про продаж десяти таких красенів російській фірмі.

Посидів в кабіні АН-158, на місці пілота, який оснащено за останнім словом техніки.

Під час розмови з заступником гендиректора "Антонова" Віктором Семенцовим почув скарги на тривалі і несправедливі тендерні процедури, що вкрай заважають стабільній роботі підприємства.

З В`ячеславом Богуслаєвим, президентом підприємства "Мотор Січ", щиро вболівали за наших льотчиків, за нашу авіатехніку, за нашу Україну. На Ле Бурже прозвучав Гімн України у нашому виконанні.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.