На фестивалі Слов’янська Єдність

26 июня 2011, 07:19
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
29

На фестивалі Слов’янська Єдність

25 червня біля монументу Дружба на кордоні трьох сусідніх держав України, Росії і Білорусії у селі Сеньківка Городнянського району, що на Чернігівщині, відбувся міжнародний фестиваль Слов’янська Єдність.

Приємно було бачити усміхнені обличчя своїх земляків із Чернігівщини, які прийшли підтримати захід та засвідчити добросусідські відносини. Разом із ними ми спілкувалися з молоддю сусідніх держав.

Вболівав за наших спортсменів, які приймали участь у традиційній спартакіаді фестивалю. Хочу подякувати керівникам проекту "Всесвітній біг заради гармонії" за схвальну оцінку моєї роботи по підтримці спорту.

Завітав до містечка майстрів, де були представленні вироби народних ремесел сусідніх країн. Придбав собі на згадку вироби з Гжельської кераміки та вишиту білоруською майстринею шаль для мами.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Чернигов,фестиваль,новые модели,NEC,Ляшко,Проекторы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.