Київтрон-2011. Четвертий всеукраїнський фестиваль трансформерської культури

2 июля 2011, 18:12
инженер
0
12

Четвертий всеукраїнський фестиваль присвячений Трансформерській культурі "Київтрон 2011"

2 липня 2011 року в кінотеатрі "Чапаєв" за земним часом в Києві відбувся Четвертий всеукраїнський фестиваль, присвячений трансформерській культурі, - Київтрон-2011.

Захід розпочався з привітання ведучих, новачкам нагадали хронологію сезонів мультсеріалу Трансформери/а вони формують дійсно цікавий Світ.../, переглянули трейлер.

Фанати засудили "чергового повнометражного фільму" та висловили надію, що подальші серії будуть більш відповідати канонам Трансформерського Всесвіту, і прийняли участь у різноманітних конкурсах: скласти групою трансформера, вікторину зі знання Всесвіту і повнометражних фільмів, придумати прикольну озвучку, демонстрували малюнки та власні відеокліпи з нарізок /в Х-files - коли мова іде про прозу - такий жанр називають "фанфік"/ на трансформерську тематику.

Захід пройшов у теплій і дружній обстановці... Взагалі, я розумію цих людей - бо сам фан серіалу Х-files/хоча, - не з класу "гуру"/, а чому прийшов - бо самому подобались мультфыльми про
Трансформерів, і зараз - з завмиранням в серці дивився як сам фільм, так і старі серії, з сезону G-1.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,фестиваль,Трансформеры
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.