Комуністам не сподобалося, що проста селянка віддасть корову для перемоги партії Ляшка

6 июля 2011, 12:55
0
12

Комуністам не сподобалося, що проста селянка віддасть корову для перемоги партії Ляшка

Комуністам не сподобалося, що проста селянська жінка висловила бажання заради перемоги Олега Ляшка продати свою єдину корову .

Під час дискусії українського нардепа Олега Ляшка з комуністом Спірідоном Кілінкаровим на Першому національному каналі учора, 5 липня о 19-00 у програмі "Про головне" , саме у такому ракурсі була висвітлена подія про те, що жінка із села на Чернігівщині сказала Ляшкові, що віддасть йому виручені від продажу гроші на виборчу кампанію.

У молодому, енергійному, роботящому, справедливому та по-простому зрозумілому усім і людяному Олегові Ляшкові проблиск обнадійливого світла побачила колишня колгоспниця - доля, здоров’я, мрії про щасливе майбутне якої, сьогодні виявились безповоротно понівеченими п’ятирічними програмам комуністів, їх облудними обіцянками на фоні небаченого по масштабах загарбницького самозбагачення за рахунок майже безоплатної праці мільйонів вітчизняних трудівників - робітників, селян, інтелігенції та службовців.

І оцю єдину надію знову відбирають у неї усе ті ж само правлячі , як і раніше, комуністи.

Насправді - саме Олег Ляшко, а не комуністи, дарує корову багатодітній родині у Знам’янці, де мати Оксана Шевченко виховує п`ятеро дітей.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: КПУ,село,корова,Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.