Ляшко каже - щоб були пенсії, люди повинні працювати

08 липня 2011, 09:41
Власник сторінки
юрист
0
10
Ляшко каже - щоб були пенсії, люди повинні працювати

Ляшко каже - щоб були пенсії, люди повинні працювати

Світова практика стабільних та розвинутих країн світу полягає у тому, що на сьогоднішніх пенсіонерів відраховує зі своїх зарплат нинішнє покоління працюючих громадян, а самі ж ми, сьогоднішні, отримуватимемо пенсії колись із заробітку наших дітей та онуків.

Сьогодні ми усі є свідками того, як чиновники намагаються відокремити пенсійні проблеми від проблем економічного занепаду, бідності, хвороб та безробіття українців.

Відсторонення пенсійного законодавства від стабільності народного господарства - не є реформоюю. Адже буде робота - буде держава. Буде заробіток - буде і пенсія.

Лідер партії і нардеп Олег Ляшко основну роль у наповненні фонду для виплати пенсій бачить у створені нових додаткових робочих місць. А ці нові місця не з’являться завдяки відірваній від життя пенсійній реформі Тігіпка, Януковича та Азарова.

Людям потрібна не така реформа, що зосереджена сама у собі і існує тільки в теперішньому часі. Бо пенсії – це спочатку кредитна реформа , ринок та зовнішньо-економічні звязки. Це податкова реформа для офшорців та багатих пільговиків. Це боротьба з корупцією та незаконним суддівством.

Завдяки іноземним кредитам багатіють наші чиновники. А, ми , народ, спроможні збагатити свою державу , мати достаток , заробіток і пенсії власними силами тоді, коли матимемо справжню роботу.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: пенсия,Ляшко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.