Вечеря з Віталіною - переможницею конкурсу Formspring

12 июля 2011, 14:29
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
10

Вечеря з Віталіною - переможницею конкурсу Formspring

Запросив на вечерю Віталіну Севрук, переможницю другого місяця конкурсу на краще запитання до мене на Formspring.

На Formspring Віталіна спитала мене: "Сьогодні день захисту дітей. Кажуть, всі ми родом із дитинства... Ви можете назвати найприємніший спогад із власного дитинства, що досі дорогий вашому серцю.І навпаки - розкажіть про самий гіркий чи неприємний день вашого дитячого життя. Дякую."

А я відповів щиро і чесно: "Найбільше я чекав літніх канікул, щоб поїхати в рідне село на Луганщину. Там я все літо пас колгоспних корів і телят, з 13 років заробляючи гроші. За літо отримував по 300 рублів, на які потім жив цілий рік в інтернаті. Мої найприємніші спогади якраз пов`язані із цим. Із неприємних, а їх кілька: пам`ятаю, дуже не хотів, аж плакав, коли мене везли з дитячого будинку в інтернат в перший клас, а ще (це мені було років 15) мене побили хлопці із середньої школи за публікацію про них в районній газеті, десь тиждень ходив із розбитим обличчям".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: мировая закулиса,Ляшко,правда жизни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.