Ляшко обладнав палату в дитячій лікарні

19 июля 2011, 15:19
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
10

Ляшко обладнав палату в дитячій лікарні

Своїм коштом народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко обладнав палату для дітей з вадами серця в Рівненській дитячій лікарні. Якби кожен депутат допомагав медичній галузі так, як Олег Ляшко - ми жили б у іншій країні!

Політик поспілкувався з колективом відділення "Педіатрія №2" Рівненської обласної дитячої лікарні, де допомагають стати на ноги діткам з вродженими вадами серця, ревматизмом голови, гастроентерологічними захворюваннями.

Завідувач відділення Оксана Василівна Лозова дякує народному обранцю за допомогу та дарує виготовлену з бурштину ікону із Ликом Богородиці.

Наприкінці зустрічі Олег Ляшко запевнив присутніх медиків, що коли Радикальна партія прийде до влади, його команда збільшить фінансування медицини щонайменше у 10 разів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.