Льонокомбінат у Рівному

20 июля 2011, 21:12
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
68

Льонокомбінат у Рівному

Підприємство Рівнельон більше 10 років не працювало. Але завдяки нинішньому керівнику комбіната, Олегу Казимировичу Червонюку, у підприємства почалось друге життя. Він почав відбудовувати його з руїн, створюючи нові робочі місця.

Керманич та колектив підприємства покладають великі надії на нову лінію з виробництва трикотажу потужністю у 10 тисяч погонних метрів пряжі на добу, що стане конкурентно-спроможною продукцією місцевого виробництва.

Адміністрація, працівники і я одностайні в думці, що легка промисловість в Україні практично знищена. Існує лише кілька комбінатів, які так-сяк працюють. Найчастіше, з цих підприємств просто висмоктується закладений раніше потенціал, а кошти в модернізацію та розвиток фактично не вкладаються. Ми повинні радикально змінити ситуацію!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко,Ровно
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.