З малою на книжковій ярмарці

19 августа 2011, 10:01
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
9

З малою на книжковій ярмарці

Після приїзду донечки з моря, ми вирішили піти на книжковий ярмарок підтримати вітчизняне книговидавництво. Зареєструвалися для участі.

Почали вибирати книги...

Поки тато вибирав для себе, доня подружилась з дівчинкою Йолантою, яка радила їй дитячі книжки. Владислава любить книги, ілюстровані Євгенією Гапчинською.

Ми приємно поспілкувались з дитячою письменницькою Ніною Гравицькою, яка подарувала Владиславі свою книгу Святочні казки. Філософ Назіп Хамітов також подарував свою книгу. Ми з донькою купили понад 50 різних книг.

Я також поспілкувався з Яремою Гояном, колишнім директором видавництва Веселка - це найстаріше дитяче видавництво України. Сьогодні воно переживає скрутні часи. Час радикально змінити ситуацію! До речі, придбав чудову книгу Яреми Петровича Світло з неба, яку зараз читаю.

Прямо на ярмарці письменники, книговидавці та гості приєднувались до Радикальної партії Олега Ляшка !

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: книга,Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.