22 серпня на Вінницькому базарі стався замах на лідера Радикальної партії Олега Ляшка

23 августа 2011, 21:08
0
12

22 серпня на Вінницькому базарі стався замах на лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Замах цей вчинено професійно. Адже навмисне, наперед заплановане вбивство організовується саме так – під наміром випадковості потасовки в людному місці, тощо.

Те, що здається суспільству незначним щодо окремої людини зовсім по-іншому і визначніше виглядає на фоні відомої усім особистості. Тому дуже розумно використовувати егрегор лідера для захисту також і суспільних та особисто своїх інтересів.

Подія замаху на Олега Ляшка могла б стати приводом для колективних вимог щодо посягань на долю та на життя кожного з нас. Посягання саме отаким ненароком – через брудне повітря, дороговизну та відсутність чистої води, через неприбируваний пил на вулицях, через неякісні іноземні продукти та ліки, через некваліфікованість лікарів та недоооснащеність публічних лікувальних організацій…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.