На базарах в Кіровоградській області

5 сентября 2011, 08:59
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
16
На базарах в Кіровоградській області

На базарах в Кіровоградській області

Перебуваючи з візитом у Кіровоградській області, я із задоволенням поспілкувався з людьми на базарах у Гайвороні та Голованівську. Купив моркви. До речі, на руці у мене оберіг - браслет із іконами. Мені його подарувала прихильниця Радикальної партії Олега Ляшка на базарі у Гайвороні.

Перший заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка - Юрій Сухін також спілкувався з прихильниками на базарі в своєму рідному Гайвороні. Один дідусь подякував мені за боротьбу з антинародною пенсійною реформою. А я висловив йому слова вдячності за підтримку і купив навдивовиж смачного гайворонського меду.

Хіба це справедливо?! У багатьох людей пенсія менше 1000 гривень (у моєї мами, наприклад, 970), а хліб коштує 4,50. Не у всіх літніх людей є людина, яка може допомогти, тому потрібні радикальні зміни!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко,Кировоградская область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.