Хрестини в Знам`янці

15 сентября 2011, 13:01
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
20

Хрестини в Знам`янці

Нещодавно я знову став батьком. Щоправда, цього разу лише хресним. За кума мене обрала проста жінка з містечка Знам’янка, що на Кіровоградщині. Оксана Борисівна Шевченко, багатодітна мати, побачила мене у передачі «Без мандатa» і написала мені листа про наболіле. Сім’я Шевченків не обійшлася самими лише добрими словами. Я купив цій багатодітній сім`ї новий добротний будинок. До цього вони мешкали у аварійній розвалині.

Нещодавно у сімї сталося поповнення – народилась уже п’ята дитина Богданчик. Охрестити його вони попросили мене. Я радо погодився. По-перше, від такого не відмовляються.

Для мене хрестити Богданчика – велика честь і радість. Ну і , ясна річ, відповідальність. Зі свого життя знаю, як важливо для дитини відчувати турботу, підтримку. У мого похресника все це буде. Першим проявом турботи став подарунок – корова, яку назвали Юлькою. Тепер Богданчикові забезпечене свіже натуральне молоко. Наступного року я подарую їм бичка Вітьку. Ну однойменним і не тільки політикам я рекомендую брати з мене приклад. Час припиняти політичних кумівство, коли лише олігархів обирають за кумів, і лише кумів призначають міністрами та прокурорами.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.