Як працює журі фотоконкурсів. Очима спостерігача

6 октября 2011, 06:09
инженер
0
9

Як працює журі фотоконкурсів. Очима спостерігача

Всі, причетні до фотографії, думаю, хоч раз були учасниками фотоконкурсів. І думаю, всім, цікаво було б взнати, як зазвичай проходить суддівський процес.

Дещо зі вступу. Внаслідок "нової політики керівництва" був вимушений піти з посади інженера і поки що я працюю
звичайнм секретерем в Спілці Фотохудожників України(до складу якої я не входжу). І, таким чином, мені довелось бути присутнім при відборі робіт на звітну виставку НСФХУ.

Взагалі, процес відбору такий самий, як і завжди, в процесі відбору - спочатку з усіх попередньо зареєстрованих роботах, кожна з яких "підписана" лише порядковим номером, який впотім співставляється з іменною анкетою, - при поверненні робіт і при нагородженні - "відсіюють" найбільш слабкі, потім більщ вдалі розкладають на долівці, застеленою папером, потім вдбирають ті, які потраплять до звітної виставки, а потім - відбирають роботи які будуть нагороджені спеціальними відзнаками. Результати заносяться у протокол.

З 1500 робіт 267 членів і кандидатів НСФХУ (а саме вони і приймали участь у даному фотоконкурсі) було відібрано десь 140 робіт,
результати будуть офіційно підведені на відкртті виставки 27 жовтня в ТРК "Материк" (Аркадія), в тому самому залі де й проходив процес відбору.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: выставка,Херсон,фото,Возрождение Херсона
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.