Радикальний Майдан у Богуславі

11 октября 2011, 09:30
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
63

Радикальний Майдан у Богуславі

У Богуславі на Київщині пройшов Майдан Радикальної партії, де громада підтримала програму дій Радикальної партіі - "Новий шлях України".

З самого початку дійства мене оточили прихильниці та прихильники, які обнімали-цілували, довго не даючи вийти на трибуну. Не обійлося і цього разу без перешкод - начальник Богуславського районного відділу культури за вказівкою вищого начальства намагався зашкодити встановити звукову апаратуру.

Під час зутрічі я змусив звітувати перед народом голову райдержадміністрації Богдана Дубаса. Також під час мого виступу, на требуну вйшла жіночка, їй 74 роки, понад 50 з них вона працювала і "заслужила" собі пенсію 800 гривень. У день мого приїзду в лікарні їй виписали рахунок на 1300 гривень. Вона підійшла до мене і попросила, щоб я спитав у Азарова, як їй виживати?.. І таких людей в країні мільйони, яких влада перетворили на жебраків!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: митинг,христианство,банкиры,Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.