Виступ на сесії Луганської міської ради

11 марта 2012, 12:11
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
15

Виступ на сесії Луганської міської ради

На сесії Луганської міської ради виступив перед депутатами під час обговорення питання щодо бюджету міста Луганська. Безумовно існує проблема недостатнього фінансування місцевих бюджетів з Києва. Але коли луганські депутати питають "Де гроші?", - я їм відповідаю - "У вас!".

Адже, як влада у Луганську так і влада всієї країни знаходиться у руках Партії регіонів. Але справа не в тільки тому, що мало грошей надходить із Києва до Луганська. Місцева влада чомусь вважає за потрібне знаходити по двадцять мільйонів на ремонт своїх адміністративних будівель і вже більше півроку не може знайти мільйона гривень щоб відремонтувати трамвай в Кам’яному Броді.

Мешканці найстарішого району Луганська, серед яких багато соціально-незахищених, через байдужість влади позбавлені можливості користуватися соціальним транспортом. Голова бюджетної комісії комуніст Медяник намагався звинуватити мене у брехні. Йому більш нічого не залишалося, тому, що комуністи разом з регіоналами дерибанять міській бюджет та влаштували перерозподіл власності в транспортній та рекламній сферах міста.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Луганск,Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.