Масштабний Марш захисників тварин в Києві

1 апреля 2012, 12:41
Владелец страницы
инженер
0
13

Масштабний Марш захисників тварин в Києві

31 березня відбувся масштабний Марш Захисників Тварин. Розпочавшись об 11:00 біля пам'ятнику Т.Г.Шевченко,
хода пройшла по бульвару Шевченка. Потім біля КМДА учасники гучно висловили "Ні - знищенню тварин!", а потім - на Майдані Незалежності зачитали ряд вимог.

З сторінки акції на Facebook https://www.facebook.com/events/316989631692629/ :

Ініціатива - "Всеукраїнський Рух Захисту Тварин "За Життя" & Facebook-група "Земляни"

Країна ініціатор - Німеччина !!!

31 березня відбудеться міжнародна акція - марш на захист безпритульних тварин в Україні "FAIR PLAY".

Цього дня активісти та небайдужі громадяни вийдуть на вулиці Німеччини, Італії, Австрії, Угорщини, Нідерландів, Хорватії, Греції, Чехії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Польщі, Росії, Білорусії, Казахстану та України, щоб зупинити вбивства безпритульних собак та котів, що вчиняються місцевими комунальними службами в України під приводом "зачистки території" напередодні "Євро 2012".

25 січня ми вже виходили на акцію "Stop It!". Частково наші вимоги були задоволені. Зокрема при Міністерстві екології було створено нову робочу групу із вдосконалення законодавства щодо захисту тварин від жорстокого поводження.

Але на місцях вбивства тварин тривають! Комунальні служби та окремі громадяни, що називають себе "догхантерами", а насправді є просто живодерами, вбивають безпритульних тварин жорстокими методами – труять отрутою, що викликає довгу та болісну смерть, або відстрілюють.

Тому 31 березня 2012 року - українська та європейська громадськість вийде на масштабну акцію "FAIR PLAY" - "ЧЕСНА ГРА" та звернеться із такими вимогами:


До президента України В. Януковича:

1. Видати указ про введення мораторію на фізичне знищення безпритульних тварин комунальними службами до ухвалення нового законодавства, що унеможливить вбивство.

2. Зобов’язати правоохоронні органи розслідувати випадки отруєнь та відстрілів безпритульних тварин (факти додаються).

3. Зобов’язати правоохоронні органи розслідувати діяльність так званих "догхантерів", що координують свої дії на сайті vreditelyam.net та заблокувати доступ до цього злочинного ресурсу на території України.

4. Ініціювати перевірку КРУ та прокуратурою діяльності комунальних служб, яким доручено виконання функції по контролю за чисельністю безпритульних тварин, зокрема й витрачання ними бюджетних коштів.

5. Імплементувати в Україні європейський досвід вирішення проблеми безпритульних тварин шляхом стерилізації та утримання в притулках.

До Верховної Ради України:

1. Негайно ратифікувати Європейську конвенцію захисту домашніх тварин.

2. Підтримати законопроект про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", який реально унеможливить вбивства безпритульних тварин.

До мерів українських міст та міських рад:

Негайно відсторонити комунальні служби, які заплямували себе багатотисячними вбивствами безпритульних тварин, від будь-якої діяльності з безпритульними тваринами. Передати цю функцію підприємствам громадських організацій зоозахисного спрямування при фінансовій підтримці держави та органів місцевого самоврядування.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,животные,марш,акция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.