Виставка дитячої писанки біля театру Франка

20 апреля 2012, 07:31
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
19
Виставка дитячої писанки біля театру Франка

Великодній кошик руками дітей

Випадково зайшов на виставку дитячої писанки, яка знаходиться простонеба біля театру І. Франка. Невеличкий скверик повністю прикрашений писанками створює святковий настрій:) Дітки - це найбільше щастя, моя доця Влада художниця і щороку допомагає мамі та бабусі розмальовувати великодні писанки.
Запроваджуючи християнство на Русі, церква вдало використала язичницькі вірування і народні звичаї, в тому числі й святкування Великодня навесні як пробудження всього живого на землі, що збігалося з християнськими пасхальними святами на честь воскресіння Ісуса Христа. Звичайне куряче яйце недовговічне, тому в Київській Русі майстри майоліки у великій кількості виготовляли керамічні розписані яйця, і це дало змогу багатьох поколінням милуватися ними.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,праздники,дети,Пасха,Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.