Марш ГО Спільна Справа

3 ноября 2012, 17:14
инженер
0
9

Марш ГО Спільна Справа

Зважаючи на численні зафіксовані порушення на виборах, 3 листопада активісти ГО "Спільна Справа" (ВГО "Інститут приватного і публічного права") о 12:00 зібрались на Контрактовій Площі на мітинг, де виступили громадські і політичні діячі, в тому числі і голова Спільної Справи Олександр Данилюк, і провели марш-вимогу до ОО з вимогою "не визнавти результатів виборів". колона пройшла до вулиці Турівської, 13 (штаб ОО) де активісти передали звернення.

На мою думку, поява громадських рухів такого роду зобов'язана можливості появи Верховної Ради легітимізованої сфальшованими виборами, як питання заповнити політичний вакум легітимними течіями. це одночасно є позитивним моментом, проте може стати джерелом екстримізму.

Особисто додам - що мені довелось бути спостерігачем на виборах від Спільної Справи (власне як лише волонтер, а не як постійний активний активіст) на одній з дільниць округу 222, де я зустрівся з майже взірцевою процедурою голосування і підрахунку голосів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Выборы,митинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.