Знищуємо будівництво на Троєщині

7 марта 2013, 17:23
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
840

Знищуємо будівництво на Троєщині

Бєспрєдєл у Києві продовжується. На Троєщині по вул. Сабурова 16-18 у дворі біля високоповерхівок і напроти школи будують «соціальне» житло.
Не сумніваюсь, що ці держиморди налаштувались звести перед носом у людей черговий торговий центр чи житло на продаж замість дитячого майданчику. 4 березня ми з сотнею людей зібрались біля розпочатого будівництва, і попередили забудовників, що так просто не здамось. До нас прийшов головний інженер з золотою цепурою у 30 грам, і стверджував,що майбутня будівля – житло для вчителів, міліціонерів і т.д. Ніхто вже давно не вірить цим балачкам, тому я став на захист цих людей. Наразі наші юристи розбираються в законності цього будівництва. А мене запросили до ініціативної групи, і я впевнений, що разом ми доб’ємось припинення будівництва. Але вже на наступний день на місце «злочину» приїхали крани та вантажівки з щебенем, для того, щоб відремонтувати високу бетонну огорожу, що нахилилась. Наша мета – не допустити будівництва. Навіщо тоді огорожа?! Ми організували акцію протесту. Люди, що йшли на роботу – залишались з нами, щоб зупинити це неподобство. Всі разом ми добились того, щоб та огорожа була знесена, тими ж кранами, що приїхали її ремонтувати. А замість огорожі, на розвалених бетонних плитах поставили намет Радикальної Партії - в знак перемоги, де всі охочі могли підійти і записатись в ініціативну групу, щоб надалі боротись із злочинцями, що руйнують Київ!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,строительство,Ляшко,Троещина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.