Конкурс краси для глухонімих дівчат

31 марта 2013, 17:46
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
2941
Конкурс краси для глухонімих дівчат

Конкурс краси для глухонімих дівчат


Відвідав конкурс краси для глухонімих дівчат "Нечуюча красуня". Дівчата просто неймовірні: всі - красунечки, всі - талановиті. Я щиро захоплююсь цими україночками, їм з народження незрівнянно важче, ніж іншим через відсутність слуху і голосу. Але вони не здаються і намагаються жити повноцінним життям. Ви б побачили, як вони виконують пісні мовою жестів! Подарував всім красуням троянди, а трьом найчарівнішим з моєї точки зору - особливі подарунки. З жалем дізнався, що в Україні на відміну від цивілізованих країн досі немає закону "Про мову жестів", який життєвонеобхідний для людей з вадами слуху. Я готую відповідний законопроект, щоб допомогти цим людям.

P.S. Росіта мене на конкурс краси самого не відпустила і пішла зі мною. Кохана теж була вражена незламністю духу і талантами цих дівчат
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.