Контрактова площа. Культурна інтервенція-5. Капелюшковий бал

9 июня 2013, 19:47
Владелец страницы
инженер
0
14

Контрактова площа. Культурна інтервенція-5. Капелюшковий бал

По-перше - це, власне, не просто веселощі - це частина проекту,
це захід присвячений приверненню уваги до проблем Гостинного двору, Контрактової Площі і Андрієвського Узвозу, ідейним натхненником якого є історик і громадський діяч Владислава Осьмак.

З сторінки заходу на https://www.facebook.com/events/459930720768314/

Тему чергової культурної інтервенції на Контрактовій площі підказали двоє: наш добрий друг, чудовий фотограф Алекс Заклецький, який кілька місяців тому запропонував влаштувати карнавальну ходу, і …видатний російський поет Осип Мандельштам.

У нарисі «Київ» 1926 року Мандельштам пише: «Презрение к Подолу чрезвычайно распространено в буржуазном городе: «Она кричит, как на Подоле», «У нее шляпка с Подола», «Что вы от него хотите? Он торгует на Подоле»…

От з цієї «шляпки с Подола» все й почалося. Чи були у мешканців Верхнього міста підстави для подібної зверхності? Чи відрізнялися подоляни своїми смаками від решти киян? Що особливого в подільському «національному характері»?

Про це піде мова у суботу 8 червня. Крім того, ми вирішили на практиці довести, що подолянки й подоляни таки мають смак. Ми влаштовуємо капелюшковий бал!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Гостинный двор,апартаменты на Северном Кипре,виллы на Северном Кипре
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.