Надія на життя. Репортаж з соціального центру "Мати і дитина"

27 сентября 2013, 10:20
Владелец страницы
0
60

Надія на життя. Репортаж з соціального центру "Мати і дитина"

У соціальному центрі "Мати і дитина" знаходять захист неповнолітні мами, вихованки інтернатів та матері-одиначки. Деякі опинилися на вулиці з малям через непорозуміння та насильство у родині. Сьогодні у центрі проживає десять жінок. У багатьох із них немає документів, освіти, професії. У центрі мам безкоштовно годують та навчають необхідним речам. Головне для перебування у цьому соціальному центрі – це бажання матері бути разом із дитиною, незважаючи на складні життєві негаразди.

Соціальні центри матері та дитини - це частина мого життя. Адже діяльність соціальних центрів – це основа програмної діяльності ВБО «Мама і немовля», яка діє із 2005 року. Я переконаний, що Господь дав життя для того, щоб берегти його для Щастя. Хрестився Христос і до сьогоднішнього дня хрестяться усі Його послідовники. Не забороняти дітям, приходити до Христа – це мета мого життя і саме для цього я неодноразово приїжджаю до центру та звершую таїнство Хрещення немовлят.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Фастов,правда жизни,хрещення,соціальний центр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.