Покровительниця майбутніх матерів

10 жовтня 2013, 12:57
Власник сторінки
0
36
Покровительниця майбутніх матерів

Покровительниця майбутніх матерів

Нещодавно (а саме 3 жовтня, у день пам’яті ікони Божої Матері «Помічниця у пологах») у храмі на честь ікони Божої Матері «Помічниця в пологах» при Київському міському пологовому будинку №1 відслужив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.
До служіння у цьому храмі я ставлюсь із особливим трепетом, адже його прихожанки, це майбутні матері та ті, хто щойно ними стали, а в цьому стані жінки найвразливіші. Тому – це особлива місія. А розпочалося все ще у 2002 році, відтоді, як я вперше ввійшов до Київського пологового будинку №1 у священицькій рясі. Тоді я поставив перед собою завдання - захист материнства та дитинства будуть основою мого пастирського соціального служіння. У цьому маленькому храмі народжується ціле покоління православних. І це шлях – від ембріону до дорослої людини.
Я переконаний, що храми при пологових будинках покликані захищати материнство та дитинство, надавати духовно-психологічну та соціально-педагогічну допомогу майбутнім матерям та породіллям. І саме через соціальне служіння Церква має укріплювати свої позиції.
P.S. Святкування на честь ікони Богородиці "Помічниця в пологах" 3 жовтня, було встановлено у 2006 році з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. 3 жовтня – це також і день пам’яті святого благовірного князя Олега Брянського.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: храм,вагітність,ікона,пологовий будинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.