Власник сторінки
Політолог, аналітик, блогер
Перед участю житомирських вовків у Лізі конференцій, команда підсилюється легіонерами.
Перед участю
житомирських вовків у Лізі конференцій, команда підсилюється легіонерами.
Та і власне перед
вітчизняними чемпіонатами також.
Кабо-Вердінський
вінгер Леандру Андраде перейшов із «Карабаху» до «Полісся». Про це повідомляє
прес-служба житомирського клубу. Андраде
переїжджає до Житомира у статусі чотириразового чемпіона та володаря Кубка
Азербайджану. За роки у складі «Карабаху» вінгер став справжнім лідером атаки
клубу, провівши 213 матчів, у яких відзначився 60 голами та 61 результативною
передачею. Особливо яскравим для хавбека став сезон 24/25, у якому він завоював
звання найкращого бомбардира внутрішнього чемпіонату, записавши на свій рахунок
15 забитих м'ячів.
Він також має
єврокубковий досвід виступів у групових раундах та стадіях плей-оф Ліги
чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій.
Тобто бачимо, що
менеджмент «Полісся» робить все, щоб підсилити команду, а президент клубу
Геннадій Буткевич, не шкодує на це коштів! Тобто робить також все, щоб клуб
став сильнішим на всіх позиціях. Такий підхід є дуже правильний! Так основна
увага у «Полісся» і самим Буткевичем приділяється для розвитку саме
українського футболу. Інвестиції в академії і умови для вітчизняних футболістів
бізнесмен створює – колосальні. Але все одно без іноземних легіонерів неможливо
підсилити клуб всесторонньо. Це просто світовий факт.
Чекаємо з
нетерпінням виступи всіх наших команд і «Динамо», «ЛНЗ», та «Шахтаря». Але
особлива увага все ж таки «Поліссю»! Бо коли бачиш настільки системний підхід
власника клубу і його команди і тут справедливе зростання команди від гри до
гри то звичайно починаєш вболівати за нові клуби вітчизняних чемпіонатів!
Хоча повторюсь
успіхів бажаю як «Шахтарю» так і «Динамо». Але на сьогоднішній день «Полісся»
та «ЛНЗ» створили справжні сенсації.
І от буде цікаво
аналізувати ще «ЛНЗ». Чи не попливе команда після такого стрибка на 2-е місце
УПЛ!? Бо ми вже бачили таку ситуацію з «Олександрією».
А от «Полісся»
рухається системно. Піднімається вверх. Але тут варто згадати і випадки
абсолютно бездарного суддівства які просто іноді крали і позбавляли очок
житомирян. Маю надію це вже у минулому.
Чекаємо!
Вболіваємо за всі наші команди.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.