Об’єктивно Реброву час піти у відставку

01 квітня 2026, 10:41
Власник сторінки
Політолог, аналітик, блогер
0
Об’єктивно Реброву час піти у відставку

Я спеціально почекав, щоб цей галас трішки спав.

Тут потрібна холодна голова, а не просто рухатись за емоціями. Але це рішення назрівало хоча хто пам’ятає мою позицію раніше я закликав дочекатися остаточних результатів по відбору на ЧС-2026 і потім приймати рішення. І от це сталося – Україна вибуває з кваліфікації на ЧС-2026. А значить і Сергій Ребров має бути відправлений у відставку причому якомога швидше. А інакше це все буде виглядати як таке собі кумівство з боку голови УАФ по відношенню до Реброва.

Хоча чесно кажучи і від самого Андрія Шевченка на посаді голови УАФ напевно ми всі очікували більшого! Принаймні у питанні суддівської реформи точно. Але нажаль по сьогоднішній день бачимо приклади ганебного засудження одних на користь іншим.

І тут дуже важлива ініціатива президента «Полісся» Геннадія Буткевича, який вимагає реформи і об’єднав майже всі клуби під цю ініціативу. Клуби, не тільки з вищої ліги УПЛ, а і інших. Також згадував про стратегічний хід Буткевича у цьому напрямку, а саме призначення першим віце-президентом «Полісся» живої легенди боксу – Олександра Усика. І саме Усик візьметься за цей напрямок – реформування суддівської системи від житомирських вовків.

Я б взагалі радив УАФ взяти на озброєння підхід Геннадія Буткевича з «Поліссям». Скільки робилося, щоб вивести клуб у постійні члени УПЛ, а зараз і у єврокубки. Так були помилки, а як без них! Їх немає тільки у тих хто нічого не робить. Але результат на обличчя.

Тут глобальна різниця з УАФ у тому, що президент вовків крок за кроком розвиваючи клуб вкладав свої зароблені, акцент на тому – саме зароблені кошти! І сам приймав і приймає участь у розвитку команди, а УАФ апелює грошима клубів і в основному клубів УПЛ. І при цьому прогресу особливого не видно до сих пір.

Ось, що раніше писав  Ігор Бурбас: «Поліграф показав, що грошей Шурман не брав, але на нього чинився великий тиск».

Чому до сих пір невідомо хто і як чинив тиск на арбітра VAR?

Також за його інформацією, не відповідає дійсності те, що поширюють в пресі інформацію, що пройшов поліграф і сам Балакін. Я, наприклад, чув, що Балакін якраз поки не пройшов поліграф. І якраз через це «Полісся» не може апелювати, тому що триває розслідування. Я не знаю, чому. Тому що нам заявляли, що 2 арбітри пройшли поліграф. Я чув лише про Шурмана, Балакін його не пройшов повідомив Бурбас.

Але до сих пір не зрозуміло хто чинив тиск на Шурмана і чи пройшов поліграф Балакін? Це все дуже серйозні речі, щоб лишати їх без відповіді. Маю надію ця справа не буде спущена на гальмах!

Тепер знову до Сергія Реброва!

Що мені не сподобалося в його поведінці після поразки зі Швецією, так це те що головний тренер намагався перекласти всю відповідальність на команду! Повністю всю! І ні слова не сказав, що це йому не вдалося згуртувати хлопців, мотивувати їх і стати справжнім наставником для збірної. І також відомо, що на жаль у деяких моментах особисті симпатії та антипатії Реброва брали гору над здоровим глуздом і холодним розрахунком.

Та це вже все просто аналітика і просто слова! Маємо результат – збірна не потрапляє на цьогорічний чемпіонат світу. Взагалі по совісті Ребров сам мав би подати у відставку, а не виправдовуватись, чіплятися за особисті стосунки з головою УАФ і ще мати наміри на продовження контракту.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.