Міжнародна сквош-дружба: турнір між Україною та Пакистаном у вересні

01 вересня 2021, 11:07
Власник сторінки
0
112
Міжнародна сквош-дружба: турнір між Україною та Пакистаном у вересні

Складно уявити, що об’єднує країни, народи, культури краще, ніж спорт.

Раді повідомити про відкриття прийому заявок на турнір дружби між Україною та Пакистаном категорії "А" Pakistan Ukraine Squash Friendship Cup 2021, який відбудеться 18-19 вересня у м. Києві в клубі здорових задоволень «5 Element».

Організацію заходу здійснює Федерація сквошу України та підтримки Посольства Ісламської Республіки Пакистан.

Мета змагань - популяризація сквошу, розвиток спортивної дружби між країнами, широке залучення всіх бажаючих до занять фізичною культурою та підвищення рівня майстерності гравців.

Турнір відбудеться на 3 кортах у форматі один на один за такими категоріями: чоловіки (64 учасники), жінки (32 учасниці). До змагань допускаються громадяни України, нерезиденти України, юніори, яким на момент проведення виповнилося 14 років. Усі матчі обслуговуватимуться кваліфікованими суддями.  

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що через чинні обмеження, пов’язані з COVID-19, захід може бути скасовано або значно скорочено за кількістю глядачів! У разі скасування, всі внески будуть повернені гравцям у повному обсязі, за винятком комісії банку.

Детальніше про програму проведення змагань, умови та категорії учасників дивіться за посиланням: .

 Заявки на участь спортсмена в турнірі приймаються до 10 вересня (23:59) 2021 року в онлайн режимі на офіційному сайті Федерації сквошу України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
ТЕГИ: Спорт,сквош
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.