Ролан Гарос залишається на Discovery в рамках угоди з FFT

11 червня 2021, 17:34
Власник сторінки
0
10
Ролан Гарос залишається на Discovery в рамках угоди з FFT

Discovery укладає нову довгострокову угоду на багатоплатформові права з Fédération Française de Tennis для розширення покриття світового класу заради мільйонів глядачів по всій Європі.

Компанія Discovery, світовий лідер у сфері розваг, та Fédération Française de Tennis (FFT) сьогодні оголосили про нову угоду, за якою Ролан-Гаррос буде представлений мільйонам шанувальників по всій Європі* протягом наступних п'яти років. Ця угода дозволить використати Discovery на Eurosport, Discovery+ та його широку мережу безкоштовних ефірних каналів по всій Європі, щоб Ролан-Гаррос продовжував збільшувати свою аудиторію на найважливіших тенісних ринках світу.

 

Починаючи з 2022 року, оновлення прав на кілька платформ розширить партнерство FFT з преміальним спортивним брендом Discovery Eurosport більш ніж на 35 років, проводячи кожен турнір Ролан-Гаррос з 1989 року.

 

Довготривале партнерство поглиблює асоціацію з FFT, дозволяючи Discovery показати глядачам ключові історії від Ролан-Гаррос, пропонуючи неперевершений досвід, аналіз та розповіді найкращих експертів на безлічі платформ як на лінійних, так і на цифрових технологіях.

 

Ендрю Джорджоу, президент Eurosport та Global Sports Rights & Sports Marketing Services, сказав: «Наші відносини з Ролан-Гаррос охоплюють багато років, і за цей час ми постійно отримували все більшу кількість глядачів та залучення надійного партнера FFT».

«Ми охоплюємо найширшу аудиторію завдяки використанню досвіду та найбільш інноваційних технологій, і, у рамках довгострокового партнерства з FFT, ми продовжуватимемо доводити теніс світового класу від Ролан-Гаррос до мільйонів шанувальників щороку по всій Європі». 

 

Жиль Мореттон, президент FFT, сказав: «Наш Великий шолом, об'єднавшись з компанією Discovery, що має такий широкий діапазон, ілюструє, як Ролан-Гаррос розширився на міжнародну арену. Завдяки цьому партнерству наша спільна мета — запропонувати унікальний досвід усім європейським фанатам Ролан-Гаррос».

 

Спрямованість Eurosport на оригінальний контент, яскраві події у прямому ефірі та неперевершений аналіз сприяли збільшенню цифрової аудиторії під час цьогорічного Ролан-Гаррос по всій Європі. Цього тижня Eurosport повідомив про значне річне зростання своєї аудиторії на своїх цифрових платформах по всій Європі (протягом перших восьми днів) із двозначним збільшенням потокових номерів у багатьох країнах, включаючи Польщу (+122%), Іспанію (+58%), Росію (+35%), Великобританію (+24%), Італію (+23%) та Нідерланди (+12%).

 

У 2021 році Ролан-Гаррос вперше транслюється у Данії, Фінляндії, Італії, Норвегії та Словакії на Discovery+, оскільки Discovery прагне ще більше розширити сферу спорту. Eurosport або Discovery+ також покаже цьогорічний Чемпіонат з Вімблдону на 11 ринках, а також фінальний Великий шолом року з Нью-Йорка — Відкритий чемпіонат США — на загальноєвропейській основі.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
ТЕГИ: теннис,Discovery,Ролан Гаррос
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.